ROLETY KOBIPLAST - PRZEMYŚL

ROLETY KOBIPLAST - PRZEMYŚL

Nowoczesne wnętrze nie może funkcjonować bez odpowiednio zagospodarowanej przestrzeni okiennej. Ma ona wpływ nie tylko na oprawę wizualną, lecz także zasadniczo zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Dobrze dobrana aranżacja wymaga szczegółowych przemyśleń, tym bardziej że często jest to decyzja na lata.

Cechy, na które należy zwrócić uwagę to:

 

  • materiały, z jakich są wykonane rolety,
  • właściwości ochronne (niezbędne do ochrony przed słońcem),
  • szczelność,
  • estetyka,
  • sposób oraz wykonanie montażu.

Wybór producenta w tym wypadku ma ogromne znaczenie, ponieważ liczy się renoma, doświadczenie, nowoczesna technologia oraz w pełni profesjonalna kadra. Produkcja i montaż rolet wymagają często wręcz zegarmistrzowskiej precyzji z uwagi na rzucający się w oczy wygląd produktu, jak i wewnętrzne elementy ruchome, które powinny pracować bez zarzutu przez długi czasu.

Działamy na rynku od wielu lat i cały czas staramy się rozwijać, aby dotrzeć do jak najszerszego grona klientów. Dostarczamy nasze produkty na terenie województwa podkarpackiego, także na terenie miasta Przemyśl.

Rolety zewnętrzne

Planowanie instalacji można rozpocząć już na etapie projektu. Skrzynka, w której mieści się zwinięta roleta, umieszczona jest na zewnątrz okna, pod tynkiem budynku lub wewnątrz muru. Sprawia to wrażenie wysuwania się zasłony bezpośrednio ze ściany. Roleta świetnie się spełnia jako ochrona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jest także skutecznym strażnikiem Państwa intymności. Na czas ewentualnego wyjazdu będzie stanowić, oprócz solidnych drzwi, dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe.

Systemy zaciemnień

Rolety, które dostarczamy do Przemyśla, to także wewnętrzne systemy zaciemnień, wśród których na uwagę zasługują rolety tekstylne. Posiadają w zestawie aluminiową lub wykonaną z tworzywa PVC kasetę oraz prowadnice uniemożliwiające materiałowi odsuwanie się od okna. Ta metoda zapewnia całkowite i szczelne zaciemnienie pomieszczenia.

Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi, do wykonania montażu wysyłamy nasz zespół specjalistów. Fachowcy, znając specyfikę techniczną produktu, są w stanie zamontować zamówione zestawy tak, aby były praktycznie niewidoczne dla postronnych osób.

Nie bez znaczenia jest Państwa opinia, która pozwoli jeszcze lepiej dostosować asortyment do potrzeb naszych klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wyjaśnią nurtujące kwestie.