ROLETY KOBIPLAST - KROSNO

ROLETY KOBIPLAST - KROSNO

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu są rolety. Oferują one nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem, ale pozwalają też właścicielowi na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz izolację termiczną w chłodne czy gorące dni. To, jakie rolety zostaną zastosowane w budynku, wpływa na jakość wspomnianych parametrów i czas eksploatacji bez konieczności korzystania z usług serwisowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą rolet.

Rolety w Krośnie - naszą pasją jest jakość

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, oferujemy rolety najwyższej jakości, wpisujące się w potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie oferowane przez nas rolety są atestowane i spełniają wszelkie normy związane z prawem budowlanym dla stolarki. Oznacza to, że nasze produkty zawsze montowane są w sposób warstwowy.

Dbałość o środowisko to dbałość o wspólne życie

Jesteśmy zorientowani na ekologię. Uważamy, że najwyższa jakość produkcji to nie wszystko. To, co jest równie ważne to dbałość o to, co nas otacza - o środowisko. Zgodnie z tą filozofią, wprowadziliśmy najnowsze, niskoemisyjne rozwiązania technologiczne w branży stolarki budowlanej, pozwalające w maksymalnym stopniu przyczynić się do ochrony środowiska i redukcji jego zanieczyszczania. Stosujemy technologie, które najwyższe standardy spełniają nie tylko dziś. To technologie jutra, które spełnią również wymogi, które postawi przed nami przyszłość.

W ochronę środowiska włączamy się również aktywnie. Bierzemy udział w programie "Czyste powietrze", a rolety, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są dostosowane do potrzeb budynków pasywnych. Domy pasywne to wymagające konstrukcje, których zadaniem jest taka izolacja cieplna, by jak najbardziej ograniczyć zużycie energii służącej ich ogrzaniu. By to uzyskać, wymagane są odpowiednie parametry izolacji cieplnej. Rolety dystrybuowane przez nas w mieście Krosno, to poziom izolacji, który mogą Państwo zastosować również w swoim domu. Pozwoli to nie tylko generować miesięczne oszczędności, ale również przyczyni się do zmniejszenia zanieczyszczenia naszej planety.

Producent rolet Krosno - nasza oferta

Aby odpowiedzieć na Państwa potrzeby związane z zaciemnieniem wnętrz, produkujemy rolety zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Specjalizujemy się również w innych systemach zaciemniania, takich jak żaluzje poziome, pionowe czy plisy. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta. Doradzamy wybór odpowiedniej rolety, a transport i montaż spoczywa na nas. Dla osiągnięcia pełni Państwa bezpieczeństwa oferujemy również usługi ochrony gwarancyjnej, pogwarancyjnej i regulacji oraz konserwacji rolety.

Rolety Krosno ceny

Ceny naszych produktów charakteryzują się dużą rozpiętością zależną od Państwa potrzeb związanych z mechanizmem rolety czy jej przeznaczeniem. Niezależnie jednak od tego, która z rolet zostanie przez Państwa wybrana, cechuje się filozofią najwyższej jakości i długiej eksploatacji bez potrzeby jej serwisowania.

Wybór rolet Kobiplast to gwarancja bezpieczeństwa, jakości i najwyższej estetyki.