Producent okien Kobiplast - Sanok

Okna Kobiplast - Sanok

Bezpieczne, zapewniające odpowiednią akustykę, wykonane z materiałów wysokiej jakości i w oparciu o nowoczesne technologie, do tego w przystępnej cenie. Takie powinny być okna na miarę XXI wieku.

Pierwsze okna plastikowe (PVC, wykonane z polichlorku winylu) pojawiły się na polskim rynku niemal w skali masowej na początku lat 90-tych XX wieku. Obecnie branża okienna w Polsce - nie tylko ta produkująca okna PVC, ale również okna aluminiowe, drewniane i dachowe - należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się w kraju. Producenci okien i drzwi, tylko w ciągu jednego roku odnotowali wzrost produkcji o ponad 4 procent, natomiast na przestrzeni ostatnich 5 lat ten wzrost wyniósł aż 29 procent. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez Centrum Analiz Branżowych. Dane Eurostatu wskazują zaś, że Polska zajmuje 5. miejsce pod względem wartości produkcji stolarki okiennej oraz drzwiowej. To oznacza, że rynek jest wyjątkowo chłonny. Rzecz w tym, aby kupić okna wysokiej jakości, od sprawdzonego producenta i w korzystnej cenie.

Okna - na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Jeśli zamierzają Państwo dokonać zakupu okien, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Okna powinny być przede wszystkim solidne, a także dokładnie wykonane przy użyciu atestowanych materiałów wysokiej jakości oraz produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Okna powinny gwarantować użytkownikom ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi jak deszcz, śnieg, mróz czy nagłe, duże zmiany temperatury. Istotne są ponadto współczynniki izolacji akustycznej. Okna takie muszą zapewniać Państwu prawidłową akustykę, a więc ochronę przed hałasem z zewnątrz i przed szkodliwym działaniem innych czynników zewnętrznych. Okna wysokiej klasy powinny zachować swój pierwotny wygląd przez długie lata. Muszą być także trwałe, czyli odporne na uszkodzenia, w tym mechaniczne. Kolejne ich zadanie to zapewnienie bezpieczeństwa, zatem muszą być odporne na próby włamania przez złodziei.

Producent okien - z którym nawiązać współpracę?

Należy kierować się nie tylko konkurencyjnymi cenami. Cennik okien jest ważny, ale nie może stanowić jedynego kryterium wyboru stolarki okiennej. Warto postawić na współpracę z rzetelnym producentem okien oraz sprzedawcą, zapewniającym kompleksową obsługę. W ramach tejże obsługi mogą liczyć Państwo na wykonanie pomiarów okien u klienta, doradztwo w doborze najlepszego rodzaju stolarki okiennej, dowóz zamówionego towaru pod adres wskazany przez klienta oraz - na Państwa życzenie - montaż okien. Zarówno serwis gwarancyjny, jak i pozagwarancyjny oraz regulacja i konserwacja okien są zapewniane przez solidnego producenta, dealera i sprzedawcę z branży okiennej. Takim przykładem jest producent okien Kobiplast Sanok. Osoby tutaj zatrudnione to nie tylko pracownicy linii produkcyjnych, sprzedawcy oraz kierownictwo. To cały zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie doradzić Państwu na każdym etapie produkcji i sprzedaży okien.

Firma Kobiplast z Sanoka wybiega w przyszłość. Wykorzystuje bowiem innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży stolarki budowlanej, które już dzisiaj spełniają szczególne wymogi środowiska dnia jutrzejszego. Produkty i usługi, oferowane przez firmę, są atestowane oraz wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami w prawie budowlanym odnośnie wymagań dla stolarki. Wymogi dotyczą m.in. realizacji programu "Czyste powietrze", warstwowego montażu i budowy domów pasywnych.

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na temat konserwacji i regulacji okien. Pobierz