PRODUCENT OKIEN, DRZWI I ROLET

Aktualności
/files/photo/realizacja rzeszow 1 (1).jpg
Realizacja fasada półstrukturalna MB-SR50N EFEKT..

Za nami kolejna udana realizacja, tym razem w miejscowości Jasionka (Rzeszów)

29 Kwiecień 2020

/files/photo/drzwi slowacja  (1).jpg
Drzwi zewnętrzne Wikęd.

Realizacja montażu drzwi zewnętrznych w miejscowości Svidnik (Słowacja).

10 Marzec 2020
Promocje

Jak działamy?

ZOBACZ
Realizacje
 

Znajdź nas

 

Kobiplast - podkarpackie

Budujesz dom lub zamierzasz wykonać gruntowny remont? W takim razie możesz lepiej zadbać o swoje domostwo, stosując nasze produkty. Kobiplast proponuje wysokiej jakości okna, rolety, bramy i drzwi. Produkowane przez nas modele nie bez przyczyny spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj dalej...

Kim jesteśmy?

Kobiplast to producent prężnie rozwijający się na rynku budowlanym, zwłaszcza w obrębie stolarki otworowej, a więc drzwi, okien. Produkujemy także rolety i bramy. Działamy głównie na terenie Podkarpacia, jednak podejmujemy współpracę z klientami z innych lokalizacji. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość!

Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat znają specyfikę branży. Dzięki temu nie tylko jesteśmy w stanie wykonywać rzetelne projekty i świadczyć także inne profesjonalne usługi. Mieliśmy do czynienia z różnymi, skomplikowanymi zleceniami, dlatego wybierając nas, możesz mieć pewność, że skutecznie spełnimy przydzielone nam zadania.

Jako producent okien i drzwi w woj. podkarpackim jesteśmy świadomi tego, jak prężnie rozwija się branża budowlana. Zawsze staramy się być na bieżąco, dlatego wszystkie proponowane przez nas produkty wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale też nowoczesność, ponieważ szczególnie mocno zależy nam na zadowoleniu klienta ze współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest nasz częsty udział na prestiżowych szkoleniach i konferencjach, a także pojawianie się coraz lepszych produktów!

Często zdarza się, że klient sam nie jest pewien, jakie rozwiązanie jest najbardziej korzystne dla jego domu. Z tego powodu oferujemy profesjonalne doradztwo eksperta, który po rozmowie z klientem przedstawi najkorzystniejsze dla niego propozycje. Posiadamy kilka biur na terenie Podkarpacia, dlatego zapraszamy do kontaktu z preferowanym.

Dbając o Twój komfort i zadowolenie proponujemy także wykonanie rzetelnego pomiaru – zupełnie za darmo. Dochodzi do tego dokładna wycena inwestycji, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedzieć, ile będzie Cię kosztować nasza współpraca. Zdarza się często, że nasi specjaliści są w stanie zaproponować ciekawe rozwiązania, będące lepszymi alternatywami dla tych uwzględnionych w projekcie architektonicznym.

Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie sposobu montażu konkretnych produktów, a także prawidłową realizację. Proponujemy montaż szczelny. Wyspecjalizowane ekipy monterskie w szybkim tempie zamontują wymagane elementy zgodnie z zaleceniami, co jest gwarancją długiego i przede wszystkim komfortowego stosowania naszych produktów. Zajmujemy się także usługami serwisowymi, które są realizowane na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kompleksowego korzystania z naszych usług. Jak wspominaliśmy, proponujemy nie tylko drzwi i okna. Jako producent rolet szybko dostosujemy produkty do wymiarów owych okien, dbając oczywiście o wysoką jakość i Twoje zadowolenie.

Kobiplast – profesjonalny producent drzwi, okien rolet i bram w woj. Podkarpackim!