O firmie

Poznaj markę KOBIPLAST i przekonaj się, dlaczego od dekady utrzymuje stabilną pozycję wśród autoryzowanych dealerów zaawansowanych systemów okien i drzwi.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży budowlanej, skupiającą się głównie na sprzedaży stolarki otworowej.
Oferowane przez Nas produkty charakteryzuje wysoka jakość i renoma znanych marek, o ugruntowanej pozycji wśród producentów okien, drzwi, bram i rolet. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych w Polsce.

Kobiplast Dynów. Dystrybutor okien i drzwi.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oferujemy szeroki wachlarz usług dla wielu różnorodnych projektów. Gwarantem satysfakcji klienta jest nasza rzetelność i zaangażowanie poparta fachową wiedzą.
W pracy z klientem opieramy się o sprawdzone i niezawodne wzorce, wykorzystywane w wielu projektach. Natomiast, idąc wraz z postępem w technologii budowlanej, śledzimy najnowsze trendy i jesteśmy otwarci na wychodzące naprzeciw nam wyzwania.
Nasi doradcy to prawdziwi specjaliści. Lata współpracy z wykonawcami oraz regularne szkolenia przygotowały ich aby sprostać każdemu wyzwaniu klienta.

Okna PVC Rzeszów, Dynów, Krosno, Sanok.Systemy przesuwne PSK HST Rzeszów, Dynów, Krosno, Sanok.

Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenami, bezpłatnymi pomiarami. Zdobyte doświadczenie i systematyczne szkolenia przekładają się na bardzo dobrą znajomość produktów i sposobów ich montażu. Wyszkoleni doradcy pracujący w branży wiele lat, dopasują rozwiązania najbardziej pasujące do Państwa sytuacji oraz przedstawią ich szczegóły. Od początku kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i prac montażowych, stosując nowoczesne rozwiązania.
Do najlepszej jakości produktów dokładamy to coś, co sprawia, że zaufało nam wielu klientów. Rozumiejąc, że dla wielu rodzin zakup okien jest inwestycją na całe życie dokładamy wszelkich starań, aby była to inwestycja trafiona, a wybrane rozwiązania były najlepsze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co pozwala na profesjonalne spełnienie największych oczekiwań.

Żaluzje Rzeszów, Dynów, Krosno, Sanok.Drzwi tarasowe Rzeszów, Dynów, Krosno, Sanok.